top of page
Yoora_januar_2023-11.jpg

CENA ŠIAT

Modely šiat začínajú na 1200Cena závisí od množsta zmien a úprav, tak ako aj od komplikovanosti modelu a materiálu. Pred tým, ako si s nami dohodnete stretnutie sa prosím informujte o cene jednotlivých modelov, ktoré vás zaujali.  


SKÚŠKA ŠIAT

Ako Vás môže zákazník kontaktovať? Stačí Vám napísať aj na Instragame, alebo radšej na mail/telefonát?

Viac preferujeme komunikáciu cez email, na Instagrame sa nám zvyknú správy zakotúľať a potom nás mrzí, keď niekomu včas neodpíšeme. Emailový aj telefonický kontakt nájdete v sekcií kontakt.

 

Ako prebieha prvá skúška?

Následne, keď si s nevestou dohodneme termín, príde k nám do ateliéru na prvé stretnutie. Počas tejto doby si dáme kávičku, slečna si vyskúša rôzne druhy modelov, a preberieme všetky potrebné detaily. Stretnutie je bezplatné, väčšinou trvá hodinu a pól. Nelimitujeme ani počet šiat na skúšanie. Potom je to už na neveste samotnej, či sa rozhodne pre šaty z nášho ateliéru.

 

Kedy je vhodné si zarezervovať úvodné stretnutie?

Ideálne aspoň 4-8 mesiacov pred svadbou, aby sme my aj Vy mali dostatok času na prípravu.

 

Môžem si na prvé stretnutie doviesť doprovod?

Samozrejme, prosíme však maximálne 3 ľudí.

 

Na čo mám ešte myslieť pred príchodom na skúškou?

Ideálne ak na skúšanie šiat budete mať spodné prádlo telovej farby a minimálny make-up. Topánky máme pre Vás k dispozícií. Ateliér v Bratislave má dobrú dostupnosť MHD.

 

Ak žijem v zahraničí a nemám možnosť chodiť pravidelne na skúšky, ako v tomto prípadne postupovať?

Ak  žijete napr. vo väčšej diaľke od Bratislavy, so zahraničnými nevestami to robievame tak, že dámy prídu napr. na 2-3 dni do Bratislavy a počas tejto doby vieme šaty namerať, vytvoriť skúšobný model a základ šiat, takže nie je nutné potom chodiť na skúšky. Vieme tento proces skoncentrovať na týchto pár dni po sebe. Dokážeme sa prispôsobiť, aj počas víkendu.

Finály model si buď vyzdvihnete pred svadbou, alebo Vám ho zašleme poštou.

TVORBA ŠIAT

Ako dlho trvá celá tvorba šiat od prvého stretnutia po odovzdanie?

Samotná výroba svadobných šiat trvá od 4-8 mesiacov od potvrdenia objednávky. Ak nemáte dostatok času, dokážeme vyhotoviť šaty aj v kratšej dobe, odporúčame však ponechať si minimálne 6-8 týždňov na možné úpravy. Nespoliehate sa výhradne prosím na túto možnosť, keďže sme malý svadobný ateliér, za sezónu dokážeme zhotoviť len limitované množstvo šiat ma mieru. Šaty zvykneme odovzdávať v dostatočnom časovom predstihu pred svadbou, prípadne podľa dohody.

 

Musí nevesta prísť zvlášť na meranie?

Nemusí, ak je slečna rozhodnutá už na prvom stretnutí, že si bude priať šaty od nás, môžeme si ju namerať priamo v ten deň.

 

Koľko skúšok musí nevesta absolvovať, kým si môže vyzdvihnúť svoj kúsok?

Na zhotovenie šiat potrebujeme aspoň 3-4 skúšky. Dokážeme sa však, hlavne zahraničným nevestám prispôsobiť a vtesnať skúšky do pár dní po sebe – napr. piatok – nedeľa.

 

Skúšanie šiat je vždy podľa potreby?

Áno, snažíme sa naším nevestám plne vyjsť v ústrety s termínmi.

 

Je možné vytvoriť aj personalizované zmeny na modeloch?

Áno, šaty je vždy možné doladiť a upraviť podľa preferencií nevesty (prevedenie rukávu, voľba čipky, atď).

 

Je možné vytvoriť aj model úplne podľa mojich predstáv?

Áno. Radi s Vami prejdeme možnosti a vytvoríme vlastný návhr. Nedokážeme Vám však skopírovať priamo šaty z obrázku, či od inej značky/návrhára.

 

Je možné šaty po svadbe prešiť, či inak upraviť?

Ak si želáte šaty nosiť aj po svadbe, je možné ich prešiť a pretvoriť na iný odevný kúsok.

 

Ako šaty skladovať do svadby a po svadbe?

Šaty Vám odovzdáme v priedušnom obale, ktorý zabezpečí, aby ste si ich pri presune nepoškodili. Každopádne platí, že je lepšie šaty skladovať poskladané, nie vyvesené na vešiaku, aby sa Vám materiál váhou šiat nenatiahol. Pred svadbou sa šaty dajú jednoducho vyžehliť parnou žehličkou. Po svadbe Vám šaty vyčistia v spoľahlivej čistiarni ( pracovníkov treba upozorniť, že sú šaty šité ručne a sú z prírodných materiálov).

yoora_marec-30.JPEG
yoora_jul_2022-5.JPEG
yoora_jul_2022-24.JPEG
yoora_jul_2022-7.JPEG
bottom of page